wtorek, 25 czerwca

IMac Pro został oficjalnie wycofany ze sprzedaży i nie można go już kupić w internetowym sklepie Apple Store.

„IMac Pro” już od jakiegoś czasu był opisywany brakiem magazynowym, a całkiem niedawno był możliwy do zamówienia tylko w podstawowej konfiguracji bez możliwości rozbudowy. Teraz strona iMac Pro została już całkowicie usunięta z witryny Apple.

Apple po raz pierwszy ogłosił plany zakończenia sprzedaży iMaca Pro na początku marca i powiedział wówczas, że iMac Pro będzie dostępny do kupienia „do wyczerpania zapasów”, ale najwyraźniej wyczerpały się one szybciej niż mogliśmy oczekiwać.

Apple zaleca użytkownikom, którzy szukają komputera Mac z najwyższej półki, wybranie 27-calowego iMaca, który został ostatnio odświeżony w sierpniu 2020 roku. Obecny 27-calowy iMac z 10-rdzeniowym procesorem Core i9 jest szybszy i tańszy niż standardowy iMac Pro z 10-rdzeniowym procesorem Xeon W.

Apple pracuje również nad przeprojektowanym komputerem iMac, który będzie miał cieńsze ramki, wygląd w stylu Pro Display XDR i chipy Apple SIlicon, więc ci, którzy szukają wydajnego komputera stacjonarnego, mogą chwilę poczekać, ponieważ nowe modele ‌iMac‌ mają się pojawić jeszcze w tym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx