sobota, 20 kwietnia

Apple ogłosił dziś swoich zwycięzców 2021 App Store Award, doceniając 15 najlepszych aplikacji i gier wybranych przez globalny zespół redakcyjny App Store. Najlepsze aplikacje zostały wybrane ze względu na ich jakość, innowacyjną technologię, kreatywny projekt i pozytywny wpływ na kulturę.

„Deweloperzy, którzy zdobyli nagrody App Store Awards w 2021 roku, wykorzystali swój własny zapał i wizję, aby dostarczać najlepsze aplikacje i gry roku – rozbudzając kreatywność i pasję milionów użytkowników na całym świecie” – powiedział Tim Cook, dyrektor generalny Apple. Od samouków i niezależnych programistów do inspirujących liderów budujących globalne biznesy, ci wyróżniający się programiści wprowadzili innowacje w technologii Apple, a wielu z nich pomagało w pielęgnowaniu głębokiego poczucia wspólnoty, którego potrzebowaliśmy w tym roku”.

Toca Life World została uznana za aplikację roku Apple na iPhone’a. Zaprojektowana dla dzieci aplikacja pozwala graczom tworzyć własne światy i ożywiać ich historie.

Aplikacją roku na iPada została LumaFusion, popularna mobilna aplikacja do edycji wideo. Jest uznawana za jeden z najlepszych sposobów edycji wideo na iPhonie lub iPadzie, z szeroką gamą narzędzi i efektów do edycji.

Wieloosobowa gra online na arenie bitewnej League of Legends: Wild Rift zdobyła tytuł Gry Roku na iPhone’a za swoją rozgrywkę online, a MARVEL Future Revolution został wybrany przez Apple jako Gra Roku na iPada.

Firma Apple wybrała aplikację i grę roku na komputery Mac, aplikację roku Apple TV oraz grę roku Apple Arcade.

  • Aplikacja roku na komputery Mac: Craft – Docs and Notes Editor
  • Gra roku na komputery Mac: Myst
  • Aplikacja Apple TV Roku: DAZN Sports Streaming
  • Gra Roku Apple TV: Space Marshals 3
  • Aplikacja Roku na Apple Watch: Carrot Weather
  • Gra Roku w Apple Arcade: Fantasian

Firma Apple podkreśliła również „połączenie” jako trend roku, uznając wybór aplikacji i gier, które w znaczący sposób łączyły ludzi. Aplikacje wyróżnione w tej kategorii to Among Us!, Bumble, Canva, EatOkra i Peanut.

Każdy zwycięzca aplikacji lub gry roku otrzyma nagrodę w postaci fizycznej App Store, wzorowaną na projekcie logo App Store. Każda nagroda jest wykonana z aluminium pochodzącego w 100% z recyklingu i ma wygrawerowane imię zwycięzcy z boku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx