poniedziałek, 17 czerwca

iOS 18, iPadOS 18 i macOS Sequoia będą posiadać nową, dedykowaną aplikację Hasła, która zapewni szybszy dostęp do ważnych danych uwierzytelniających.

Aplikacja Hasła zastąpi pęk kluczy iCloud, do którego obecnie można uzyskać dostęp wyłącznie poprzez menu w Ustawieniach. Teraz hasła są dostępne bezpośrednio za pośrednictwem samodzielnej aplikacji, co zapewni znacznie szybszy dostęp i upodabnia ją do usług konkurencyjnych.

Aplikacja Hasła konsoliduje różne dane uwierzytelniające, w tym hasła, klucze i hasła Wi-Fi, w jednym, łatwo dostępnym miejscu. Użytkownicy mogą filtrować i sortować swoje konta na podstawie różnych kryteriów, takich jak ostatnio utworzone konta, typ danych uwierzytelniających lub członkostwo w grupach współdzielonych.

Aplikacja Hasła jest również kompatybilna z systemem Windows za pośrednictwem aplikacji iCloud dla Windows, rozszerzając jej funkcjonalność na użytkowników korzystających z różnych platform.

Deweloperskie wersje beta systemów iOS 18, iPadOS 18 i macOS Sequoia są już dostępne, a oficjalna premiera zaplanowana jest na jesień.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx