poniedziałek, 17 czerwca

Apple ogłosił dziś kilka nowych funkcji, które pojawią się w słuchawkach AirPods Pro jeszcze w tym roku, skupiając się na nowej możliwości korzystania z gestów głową w celu sterowania AirPods Pro. Dzięki tej funkcji będzie można skinąć głową na tak aby odebrać połączenie lub skinąć głową na nie aby odrzucić połączenie.

Oprócz interakcji poprzez rozmowę telefoniczną użytkownicy będą mogli korzystać z interakcji Siri, aby odpowiadać na wiadomości, zarządzać powiadomieniami i nie tylko.

W AirPods Pro dostępna będzie także nowa funkcja izolacji głosu, która usuwa głośne dźwięki otoczenia, dzięki czemu osoba po drugiej stronie połączenia będzie mogła nas słyszeć jeszcze wyraźniej nawet w bardzo hałaśliwym otoczeniu. Apple poinformował również, że w tym roku spersonalizowany dźwięk przestrzenny zostanie rozszerzony na gry w systemie tvOS.

Wreszcie użytkownicy AirPods zyskają dostęp do funkcji spersonalizowanego dźwięku przestrzennego z dynamicznym śledzeniem głowy, która poprawi wrażenia z gry na podłączonych urządzeniach Apple. Będzie to dostępne na AirPods 3, AirPods Pro i AirPods Max.

Apple powiedział, że wszystkie te funkcje pojawią się tej jesieni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stasiek
Stasiek
6 dni temu

Tylko co z tego jak w trybie hałasu gdzie nie słyszymy otoczenia, to i rozmówca nas nie słyszy. Podczas kręcenia głową słychać dźwięk z jednej słuchawki (chyba bardziej) a przecież nie mam skonfigurowanej funkcji dźwięku przestrzennego.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx