sobota, 25 maja

iTunes Festival SXSW

Po raz pierwszy w swojej historii, iTunes Festival odbędzie się poza granicami Wielkiej Brytanii, w ramach targów przemysłu rozrywkowego SXSW w marcu. W dniach 11-15 marca, Apple będzie gospodarzem koncertów odbywających się każdego wieczora z najlepszymi artystami w Moody Theater w Austin. Do tej pory potwierdzeni artyści to Coldplay, Imagine Dragons, Pitbull, Keith Urban, ZEDD i inni. Kolejnych artystów Apple ma ogłosić później.

Jak to stało się już normą w przypadku iTunes Festivalu, wszystkie koncerty będą transmitowane za pomocą specjalnej aplikacji iOS na iPhone’a, iPada, iPoda touch, za pomocą aplikacji iTunes na komputerze lub poprzez specjalny kanał w Apple TV.

„ITunes Festival w Londynie stał się niewiarygodny sposobem Apple na podzielenie się naszą miłością do muzyki z naszymi klientami”, powiedział Eddy Cue, starszy wiceprezes Apple ds. oprogramowania oraz usług internetowych. „Jesteśmy podekscytowani niesamowitą listą artystów a SXSW jest idealnym miejscem na debiut pierwszego festiwalu iTunes w Stanach Zjednoczonych.”

ITunes Festival odbywa się każdego roku w Londynie, a od czasów pierwszego festiwalu w 2007 roku wystąpiło na nim ponad 400 artystów dla ponad 430 000 fanów.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx