środa, 29 czerwca

Apple rozszerza zniżki na członkostwo Apple Music dla studentów do 82 dodatkowych krajów w tym również do Polski, udostępniając ceny subskrypcji niższe o połowę niemal we wszystkich krajach, w których dostępna jest usługa strumieniowania muzyki Apple.

Według Rene Ritchie z iMore, zniżki studenckie są dostępne w 79 nowych krajach od dzisiaj, z dodatkowymi trzema dodanymi w dniu 26 lutego. Nowe kraje, w których obowiązuje rabat dla studentów na subskrypcję Apple Music to m.in. Izrael, Malezja, Filipiny, Polska, Portugalia i Tajwan.

Pełna lista krajów, w których można kupić członkostwo studenckie, jest już dostępna na podstronie dostępności Apple Music. Po raz pierwszy wprowadzone w 2016 roku członkostwo Apple Music dla studentów obniżało normalną cenę Apple Music o połowę. W Stanach Zjednoczonych oznaczało to, że subskrypcja Apple Music kosztowała 9,99 USD, a dla studentów 4,99 USD.

W Polsce cena miesięcznej subskrybcji usługi Apple Music to koszt 19,99 złotych. Koszt usługi dla studentów w Polsce wynosić będzie 9,99 złotych miesięcznie. Do skorzystania z takiego planu wymagana jest rejestracja i weryfikacja statusu studenta UNiDAYS. Po upływie okresu próbnego subskrypcja odnawia się automatycznie do momentu jej anulowania. Z oferty cenowej dla studentów można korzystać przez maksymalnie 4 lata.

Klienci, którzy subskrybują Apple Music z subskrypcją studencką, będą musieli regularnie potwierdzać swój status za pośrednictwem UNiDAYS. Subskrybenci, którzy nie są już studentami lub którzy posiadali ceny dla studentów w sumie przez 48 miesięcy, zostaną przełączeni na pełną, indywidualną subskrypcję Apple Music.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx