sobota, 25 maja

Apple planuje wypuścić nowy model nazwany roboczo „Apple Watch Series X” i nowy model Apple Watch SE trzeciej generacji z większym wyświetlaczem w 2024 roku, wynika z badań udostępnionych w zeszłym tygodniu przez Davida Hsieha, analityka w firmie badawczej Omdia.

W swojej notatce badawczej Hsieh twierdzi, że seria X będzie miała opcje rozmiaru wyświetlacza 1,89 cala i 2,04 cala co jest odpowiednio o 5% do 10% więcej niż w Apple Watch Series 8, w zależności od rozmiaru obudowy. Wymiary te dotyczą prostokątnego panelu wyświetlacza, ale ponieważ Apple Watch ma zaokrąglone ramki, rzeczywisty obszar wyświetlania jest mniejszy.

„Apple Watch Series X” miałby być podobną marką jak iPhone X, ale nazwa nie jest potwierdzona. Hsieh prawdopodobnie używa nazwy „Series X” jako symbolu zastępczego, ponieważ oczekuje się, że przyszłoroczny model to Apple Watch 10 generacji. Pierwszy Apple Watch został zaprezentowany we wrześniu 2014 roku i wypuszczony na rynek w kwietniu 2015 roku.

Jeśli chodzi o Apple Watch SE trzeciej generacji, Hsieh spodziewa się, że urządzenie będzie miało takie same rozmiary wyświetlacza jak Apple Watch Series 8. Jeśli nowy Apple Watch SE przyjmie te same cieńsze ramki co seria 8, oznacza to, że będzie dostępny w rozmiarach 41 mm i 45 mm w porównaniu do 40 mm i 44 mm dla obecnego Apple Watch SE. Oczekuje również, że tegoroczny Apple Watch Series 9 zachowa te same rozmiary wyświetlacza, co seria 8.

Zgodnie z analitykami Rossem Youngiem i Jeffem Pu, Hsieh uważa, że Apple Watch Ultra nowej generacji będzie miał większy wyświetlacz o przekątnej 2,13 cala, mierzony jako prostokąt. Obecny wyświetlacz Apple Watch Ultra mierzy prostokątnie 1,99 cala.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx