środa, 17 kwietnia

Jak informuje BloombergApple opracowuje kilka nowych opcji tarcz zegarka, które wykorzystają większy rozmiar ekranu w nadchodzących modelach Apple Watch Series 7.

Apple Watch Series 7 mają być dostępne w rozmiarach 41 mm i 45 mm, w porównaniu z obecnymi rozmiarami 40 mm i 44 mm. W modelu 45 mm ekran będzie miał przekątną 1,9 cala (wzrost z 1,78 cala) i będzie miał rozdzielczość 396 x 484, w porównaniu z 368 x 448, co oznacza 16 procent więcej pikseli.

Bloomberg nie podał podobnych szczegółów dla modelu 41 mm, ale również odnotuje on porównywalny wzrost rozmiaru obudowy i wyświetlacza, a oba modele będą miały odchudzone krawędzie wyświetlacza.

Większy, 45-milimetrowy zegarek Apple Watch będzie miał więcej miejsca na komplikacje, a Apple ma w planach wiele nowych tarcz zegarka, które skorzystają na tej przestrzeni i będą towarzyszyć modelom z serii 7.

Tarcza Modular Max będzie oferować czas cyfrowy wraz z niewielką komplikacją, taką jak temperatura, podczas gdy dodatkowe większe komplikacje zostaną ułożone poniżej jedna na drugiej. Jest to podobny układ do obecnej tarczy Infograf modułowej, ale może pokazać więcej niż jedną dużą komplikację.

Tarczas Continuum zmieni się w zależności od „przepływu czasu i bieżącej godziny”, a nowa tarcza zegarka z czasem światowym pozwoli użytkownikom widzieć jednocześnie wszystkie 24 strefy czasowe. Zewnętrzna tarcza wyświetla strefy czasowe, a wewnętrzna tarcza wyświetla czas w każdej lokalizacji. Bloomberg twierdzi, że jest podobna do tarcz zegarków spopularyzowanych przez producentów luksusowych zegarków Patek Philippe, Breitling i innych.

Jest też nowa tarcza zegarka Hermes z liczbami, które zmieniają się z godziny na godzinę, oraz nowa tarcza zegarka Nike z liczbami, które zmieniają się w zależności od aktywności osoby.

Apple Watch Series 7 będzie również wyposażony w nowy chip S7 i płaską konstrukcję, która będzie pasować do wyglądu iPhone’a 13, ale nie spodziewamy się w tym roku nowych funkcji zdrowotnych.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowy zegarek Apple Watch na konferencji, która odbędzie się we wrześniu, ale ostatnie plotki o problemach z produkcją mogą spowodować opóźnienie w faktycznym wypuszczeniu urządzenia na rynek lub ograniczenie dostaw zegarków w momencie debiutu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx