czwartek, 28 września

Globalny wybuch koronawirusa powoduje spustoszenie w sprzedaży iPhone’ów, ale jeden z fanów Apple uważa, że Apple powinien zwrócić uwagę na dynamicznie rozwijający się rynek maseczek z własnym rozwiązaniem. Poznajcie Apple Mask.

Grafik Justin Ciappara wymyślił tę zabawną koncepcję maski Apple, która doskonale pasuje do wszystkich haseł Apple. Prawdopodobnie nigdy nie widzieliście tak stylowej maseczki chirurgicznej. I oczywiście ma do tego odpowiednio wysoką cenę.

Zobaczcie jej różne opcje:

Oczywiście Apple nigdy nie zamierzał sprzedawać własnych maseczek publicznie, chociaż nie wątpimy, że mogliby to zrobić do swojego użytku wewnętrznego. W końcu to firma, która na nowo wymyśliła pudełko na pizzę tylko dla swojej kawiarni.

Hipotetyczna maska Apple Mask Pro może pochwalić się takimi cechami jak materiał Super Materiał XDR o wielkości 20,2 cala i wodoodporności do 4 metrów przez 30 minut w cenie zaledwie 400 dolarów. Dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na model Pro, dostępna jest także tańsza wersja iMask, która kosztuje 100 dolarów, ale filtruje wirusy tylko przez 1 godzinę. Apple prawdopodobnie będzie sprzedawał również wymienne paski i dodatkowe filtry.

Oczywiście będą też dostępne specjalne wersje projektantów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx