sobota, 1 października

Apple Watch serii 3 wszedł w końcową fazę testów w procesie produkcyjnym, a produkcja masowa rozpocznie się wkrótce wynika z informacji podanych przez Chiński Economic Daily News.

Raport, powołując się na nieznane źródła z łańcucha dostaw twierdzi, że Quanta Computer rozpocznie dostarczanie Apple Watch Serii 3 w czwartym kwartale, co zgodne jest z planowaną wrześniową premierą wraz z nowymi telefonami iPhone i prawdopodobnie nowym Apple TV 4K.

Apple Watch Serii 2 i nieco uaktualnione modele z serii 1 pojawiły się we wrześniu ubiegłego roku obok iPhone’a 7, więc rozsądne jest założenie, że modele z serii 3 mogą zostać wprowadzone również we wrześniu. Oryginalny zegarek firmy Apple, obecnie nieoficjalnie nazwany serią 0 wypuszczono w kwietniu 2015 roku.

Pozostała część raportu cytuje analityka KGI Securities, Ming-Chi Kuo, który niedawno ogłosił, że Apple Watch Serii 3 będzie dostępny w modelach Wi-Fi i Wi-Fi + LTE o rozmiarach 38 i 42 mm. Kuo powiedział, że model obsługujący sieć komórkową będzie miał wbudowaną kartę SIM, ale będzie mógł obsługiwać tylko połączenia VoIP.

Apple Watch serii 3 ma mieć również poprawioną wydajność i wydłużoną żywotność baterii, przynajmniej w przypadku wersji tylko Wi-Fi.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx