niedziela, 21 lipca

Nowe rendery CAD nadchodzącego Apple Watch „Pro” udostępnione przez serwis 91mobiles, dają nam bliższe spojrzenie na rzekomy wygląd urządzenia.

Rendery są zgodne ze zdjęciem obudowy Apple Watch „Pro”, które pojawiło się dziś na Twitterze, ujawniając dodanie nowego fizycznego przycisku po lewej stronie zegarka. Nowy przycisk jest widoczny na obrazach CAD, które pokazują, że znajduje się pod trzema otworami, które mogą być otworami głośników.

Jeśli chodzi o Cyfrową Koronę, CADy pokazują znacznie bardziej wytrzymały wygląd tarczy w porównaniu z obecną wersją. Zarówno cyfrowa korona, jak i przycisk boczny wydają się być umieszczone w nowym wycięciu obudowy z boku Apple Watch Pro, co może ułatwić do nich dostęp. Wyświetlacz zegarka jest całkowicie płaski, w przeciwieństwie do Apple Watch Series 7, który ma zakrzywione krawędzie wokół wyświetlacza.

apple-watch-pro

W swoim biuletynie Power On w ten weekend Mark Gurman z Bloomberg powiedział, że Apple Watch „Pro” będzie miał znacznie większy wyświetlacz, który prawdopodobnie będzie „większy niż większość nadgarstków”. Wcześniejsze plotki sugerowały, że rozmiar obudowy urządzenia wynosi od 47 mm do 48 mm. Według Gurmana Apple planuje użyć większego wyświetlacza do wyświetlania dodatkowych danych sportowcom podczas treningów, a także przeprojektowane zostaną tarcze zegarków.

Nowy model Pro znajdzie się na szczycie oferty Apple Watch, a jego cena ma wynosić w przedziale od 900 do 1000 dolarów. Oczekuje się, że Apple ogłosi zupełnie nowy zegarek Apple Watch „Pro” podczas konferencji już w środę, 7 września. Nowa, topowa wersja zegarka Apple Watch dołączy do nowej serii Apple Watch 8 i zaktualizowanego Apple Watch SE.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx