wtorek, 7 lutego

Apple Watch reklama

Druga generacja Apple Watch ma podobno posiadać nową technologię wyświetlacza „One Glass Solution” (OGS) zamiast technologii Glass on Glass (G/G) donosi DigiTimes powołując się na informacje uzyskane od dostawcy Apple, TPK Holding.

Technologia One Glass Solution eliminuje jedną z warstw szkła z tradycyjnego wyświetlacza G/G, która posiada dwa kawałki szkła, zastępując je jedną warstwą z cieńszego materiału. Przejście z technologii G/G, wykorzystywanej w obecnych Apple Watch na OGS potencjalnie umożliwi Apple zaoszczędzenie niewielkiej ilość przestrzeni wewnętrznej w Apple Watch 2 i zredukowanie w niewielkim stopniu wagi urządzenia.

Według TPK Holding, produkcja paneli OGS dla drugiej generacji Apple Watch odnotowała pewne nieoczekiwane problemy techniczne, czego rezultatem jest niska stopa dochodowości. Nie jest jasne, czy wpłynie to na ogólną produkcję drugiej generacji Apple Watch.

Apple Watch 2 ma podobno posiadać jedynie niewielkie zmiany w wyglądzie a skupić się bardziej na ulepszeniach wewnętrznych. Łączność komórkowa, szybszy procesor i udoskonalona bateria to możliwe nowości tego urządzenia. Jeśli chodzi o datę premiery, plotki sugerują, że Apple Watch 2 możemy spodziewać się jesienią 2016 roku wraz z nowym iPhone’em 7 i iPhone’em 7 Plus. Jeśli Apple planuje wypuścić Apple Watch 2 właśnie w tym czasie, to może on zadebiutować w dniu 16 września 2016 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx