czwartek, 23 maja

Ze względu na sposób, w jaki ogłoszony w tym tygodniu Vision Pro przylega do twarzy, nie mieści on okularów. Jednak Apple ma rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują korekcji ze względu na wadę wzroku.

Apple podpisał współpracę z firmą Zeiss, aby oferować wkładki optyczne Zeiss, które można dostosować do recepty na korektę każdej osoby. Wkładki mocują się magnetycznie do soczewek Vision Pro, umożliwiając precyzyjne oglądanie i śledzenie ruchu gałek ocznych.

Nie wiadomo jeszcze, ile będą kosztować wkładki korekcyjne Zeiss, ale Apple twierdzi, że akcesoria do korekcji wzroku będą sprzedawane osobno.

Osoby noszące okulary będą potrzebować ważnej recepty, aby móc otrzymać wkładki. Nie wszystkie recepty będą akceptowane, więc mogą pojawić się pewne ograniczenia dla osób noszących tradycyjne okulary, które mogą uniemożliwić niektórym osobom korzystanie z Vision Pro.

Zestaw Vision Pro będzie dostępny na dopiero początku 2024 roku początkowo tylko w Stanach Zjednoczonych jednak potem ma sukcesywnie trafiać do kolejnych krajów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx