wtorek, 27 lutego

Apple ogłosił dzisiaj, że umożliwi dodanie na całym świecie do App Store aplikacji strumieniowo przesyłających gry. Dzięki temu usługi takie jak Xbox Cloud Gaming i Nvidia GeForce NOW będą dostępne jako samodzielne aplikacje na iPhone’a i iPada, podczas gdy wcześniej były dostępne tylko przez Internet.

Aplikacje do gier w chmurze umożliwią użytkownikom iPhone’a i iPada strumieniowe przesyłanie gier z serwerów, a cały wybór gier będzie dostępny w jednej aplikacji.

„Programiści mogą teraz przesłać jedną aplikację z możliwością strumieniowego przesyłania wszystkich gier oferowanych w ich katalogu” – czytamy w oświadczeniu Apple.

Aplikacje do gier strumieniowych będą musiały zachować klasyfikację wiekową obejmującą treści zawarte w aplikacji o najwyższej kategorii wiekowej, a aplikacje będą oczywiście musiały także spełniać wszystkie najnowsze wytyczne dotyczące przeglądu App Store – twierdzi Apple.

Apple ogłosił również, że miniaplikacje, minigry, chatboty i wtyczki będą mogły korzystać z systemu zakupów w aplikacji Apple w zakresie treści i usług cyfrowych na całym świecie. Na przykład Apple twierdzi, że użytkownicy mogą subskrybować indywidualnego chatbota.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx