wtorek, 27 lutego

Apple udostępnił dziś deweloperom pierwsze wersje beta nadchodzących wersji iOS 17.4 i iPadOS 17.4 w celach testowych, a aktualizacje pojawią się chwilę po premierze iOS 17.3 i iPadOS 17.3.

Zarejestrowani deweloperzy mogą przystąpić do wersji beta, otwierając aplikację Ustawienia, przechodząc do sekcji Uaktualnienia, wybierając opcję „Uaktualnienia beta” i przełączając się na wersję beta dla deweloperów iOS 17 lub iPadOS 17. Do pobrania i zainstalowania wersji beta wymagany jest identyfikator Apple ID powiązany z kontem programisty.

Apple ma ostateczny termin 6 marca na wprowadzenie w Unii Europejskiej możliwości pobierania aplikacji z zewnętrznych źródeł  w celu zapewnienia zgodności z ustawą o rynkach cyfrowych (DMA), a iOS 17.4 doda tę obsługę. Sideloading umożliwi użytkownikom Apple w Europie pobieranie aplikacji spoza App Store, ale zmiana będzie ograniczona do UE i nie będzie miała wpływu na klientów w innych częściach świata.

Nie ma jeszcze żadnych informacji na temat tego, co jeszcze znajdzie się w iOS 17.4, ale aktualizacje Apple z tego okresu często wprowadzają nowe emotikony. Jeśli w aktualizacji rzeczywiście pojawią się nowe emoji, możemy spodziewać się dodatku Unicode 15.1. Nowe emotikony obejmują m.in. potrząsanie głową w pionie, potrząsanie głową w poziomie, limonkę, zerwany łańcuch, brązowy grzyb, sylwetki rodziny i inne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx