środa, 24 kwietnia

Apple umieścił trzy nowe, nie wydane jeszcze komputery Mac w Euroazjatyckiej bazie danych na niedługo przed domniemanym terminem pierwszej wiosennej konferencji, która może się odbyć w okolicach 8 marca.

Jak zauważył Consomac, wszystkie trzy nowe komputery Mac, wymienione z numerami modeli A2615, A2686 i A2681 opisane są jako działające na systemie macOS Monterey, ale nie podano żadnych innych szczegółów, w tym konkretnego modelu komputerów. Apple zazwyczaj umieszcza nowe produkty w bazie danych, zgodnie z wymogami prawa, w okolicach wprowadzenia produktów na rynek. W zeszłym miesiącu firma złożyła wniosek, który prawdopodobnie będzie nadchodzącym iPhonem SE i iPadem Air nowej generacji.

Apple pracuje nad kilkoma nowymi komputerami Mac, które zostaną wydane w tym roku, a Mark Gurman z Bloomberga zasugerował, że podobno wiosenna konferencja obejmie premierę „co najmniej jednego” nowego Maca. Firma Apple pracuje nad większym komputerem iMac z chipem Apple Silicon, który ma zastąpić obecnie sprzedawany 27-calowy komputer iMac z procesorem Intel. Prace trwają również nad nowym, całkowicie przeprojektowanym MacBookiem Air, a także nad nowym Mac mini.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx