środa, 17 lipca

Elago to amerykański producent akcesoriów do gadżetów elektronicznych. W Polsce firma do tej pory nie była prawdopodobnie jakoś specjalnie znana, ale od niedawna można ją bliżej poznać ponieważ rozpoczęła sprzedaż swoich produktów w polskim sklepie Amazon.

Dla nie zorientowanych, Elago powstała w 2002 w San Diego i od tego momentu bardzo się rozrosła tworząc olbrzymią ilość akcesoriów różnego rodzaju. Wiele z ich wyjątkowych projektów nagradzanych było za swój oryginalny design. To właśnie Elago jest twórcą pomysłowych i wyjątkowych podstawek ładujących dla Apple inspirowanych starszymi urządzeniami Apple. I właśnie m.in za nią firma otrzymała nagrodę.

W asortymencie Elago dominują akcesoria do urządzeń Apple. A wybór jest naprawdę ogromy. Znaleźć tu możecie od etui na wszystkie niemal modele iPhonów a także innych urządzeń Apple, podstawki ładujące, dodatki do Apple Watch, oryginalne etui dla AirTag i wiele, wiele innych. Całą ofertę możecie sobie przejrzeć na ich oryginalnej stronie, a sporo produktów kupić bez dodatkowych kosztów wysyłki właśnie na Amazonie.

Firma zwraca ogromną uwagę na jakość swoich akcesoriów. Wszystko wykonywane jest z najwyższą staranności, dbałością o detale czy samą jakością wykonania. Nie powoduje to jednak, że akcesoria są wyceniane jakoś przesadnie drogo i można je umieścić na średniej półce cenowej.

Elago sprzedawało i sprzedaje swoje akcesoria przez swoją stronę internetową jednak wiązało się to ze sporą dopłatą związaną z kosztem wysyłki do Polski. Od teraz ich kupno jest znacznie prostsze i tańsze gdyż wysyłka z Amazona nie jest obarczana żadnymi kosztami, a i czas dostarczenia też jest znacznie skrócony.

Zatem jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z akcesoriami Elago, to z całą pewnością jest teraz ku temu znacznie łatwiejsza okazja. A może chcecie zrobić komuś drobny prezent? Te gadżety na pewno się na to nadają.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx