czwartek, 23 maja

Apple udostępnił dziś nową wersję oprogramowania przeznaczoną dla lokalizatorów AirTag. Oprogramowanie ma numer kompilacji 2A61, w porównaniu z oprogramowaniem 2A36, które ukazało się w grudniu ubiegłego roku.

Minął prawie rok, odkąd Apple zaktualizował oprogramowanie AirTaga. Nie pojawiły się również żadne informacje na temat tego, co może obejmować dzisiejsza aktualizacja.

Dzisiejsza wersja oprogramowania będzie udostępniana stopniowo. Dzisiaj aktualizację otrzyma jeden procent użytkowników, a 7 listopada będzie ona dostępna dla 10 procent użytkowników. 14 listopada aktualizację zobaczy dodatkowe 25 procent użytkowników, a następnie będzie ona dostępna dla wszystkich 28 listopada.

Nie ma możliwości samodzielnego wymuszenia aktualizacji AirTaga, ponieważ odbywa się to bezprzewodowo za pośrednictwem podłączonego iPhone’a. Aby mieć pewność, że aktualizacja się zainstaluje trzeba umieścić AirTaga w zasięgu swojego iPhone’a, ale trzeba poczekać, aż oprogramowanie wgra się na urządzenie. Aktualną wersję oprogramowania AirTaga można sprawdzić w aplikacji Znajdź.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx