czwartek, 18 lipca

Apple udostępnił właśnie watchOS 5.2.1, szóstą aktualizację systemu operacyjnego watchOS 5, który działa na nowoczesnych modelach Apple Watch. watchOS 5.2.1 pojawia się ponad miesiąc po wydaniu watchOS 5.2, aktualizacji, która dodała obsługę AirPods 2.

watchOS 5.2.1 można pobrać bezpłatnie za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Apple Watch na iPhone’a, przechodząc do opcji Ogólne -> Uaktualnienia. Aby zainstalować nowe oprogramowanie, Apple Watch musi mieć co najmniej 50 procent baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a.

Aktualizacja watchOS 5.2.1 jest niewielka i skupia się na poprawie wydajności i poprawkach błędów wykrytych od czasu wydania watchOS 5.2. Nie zaobserwowano żadnych zmian w funkcjach podczas okresu testowego beta watchOS 5.2.1. Dla nas jednak ma jedną, długo oczekiwaną funkcję. Wprowadza na Apple Watch Serii 4 funkcję EKG dla polskich użytkowników. Od dziś oficjalnie możemy otrzymywać powiadomienia o nieregularnym rytmie serca. Poza Polską funkcja ta dostępna jest również w Chorwacji, Czechach, Islandii i na Słowacji.

 

Apple kończy już prace nad watchOS 5 ponieważ, za ponad miesiąc zaprezentuje już watchOS 6. Podczas konferencji otwierającej Worldwide Developers Conference przekonamy się co nowego szykuje dla nas firma w nowej wersji systemu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx