niedziela, 19 maja

Apple udostępnił dziś publicznym beta testerom trzecią wersję beta nadchodzących aktualizacji iOS 13.2 i iPadOS 13.3, tydzień po wypuszczeniu drugiej wersji beta i trzy tygodnie po wypuszczeniu iOS 13.2 i iPadOS 13.2 z nowymi emoji, kontrolą prywatności Siri, Deep Fusion i innymi.

iOS i iPadOS 13.3 można pobrać bezprzewodowo za pośrednictwem systemu uaktualnień systemu iOS mając zainstalowany odpowiedni profil publicznego beta testera.

iOS 13.3 wprowadza Limity komunikacji dla czasu przed ekranem, funkcję, którą Apple obiecał dodać w aktualizacji iOS 13. Limity komunikacji pozwalają rodzicom kontrolować, z kim ich dzieci mogą się kontaktować w trakcie czasu przeznaczonego na telefon. Ograniczenia komunikacji obejmują FaceTime, telefon i wiadomości, a także kontakty iCloud. Połączenia z numerami alarmowymi są zawsze dozwolone i wyłączają limity komunikacji na 24 godziny po ich umieszczeniu.

W opcjach ustawień Klawiatury (w obszarze Ogólne) znajduje się nowy przełącznik, który umożliwia wyłączenie wyświetlania naklejek Animoji i Memoji jako opcji na klawiaturze Emoji, a podczas edycji wideo istnieje możliwość zapisania edytowanej wersji jako nowy klip zamiast nadpisywania oryginału.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx