środa, 17 kwietnia

Apple poszukuje inżynierów oprogramowania do stworzenia „następnej generacji aplikacji multimedialnych dla systemu Windows” wynika z najnowszych ofert pracy w Apple.

W systemie macOS Catalina Apple wyeliminował aplikację iTunes i zastąpił ją nową aplikacją Muzyka, Podcasty i TV, ale podobnych zmian nie wprowadzono w aplikacji iTunes na komputery w Windows. Użytkownicy systemu Windows 10 muszą obecnie uzyskiwać dostęp do usług takich jak Apple TV+ i Apple Music przez przeglądarkę internetową co nie jest rozwiązaniem idealnym.

Istniejące aplikacje iTunes i iCloud na komputery PC są dość stare i powinny zostać odnowione. Lista ofert sugeruje, że Apple może dążyć do wprowadzenia aplikacji na Windows, które będą podobne do tych oferowanych na Macu.

Zespół Media Apps poszukuje kreatywnego starszego inżyniera oprogramowania do pracy nad aplikacjami multimedialnymi nowej generacji dla systemu Windows. Pomożesz w tworzeniu innowacyjnych funkcji, które zachwycą miliony klientów na całym świecie.

Posiadasz duże umiejętności w zakresie projektowania aplikacji, solidne zasady projektowania API i dobrze rozumiesz problemy klientów i przepływu pracy. Masz doświadczenie udanego wprowadzenia produktów konsumenckich na dużą skalę. Jesteś dobrze rozwiniętym programistą, który nie boi się kwestionować założeń. Masz doskonałe umiejętności pisania i mówienia. Kochasz współpracę w napiętych terminach.

Jeśli kochasz muzykę i pasjonujesz się pisaniem kodu i chcesz współpracować ze światowej klasy zespołami inżynieryjnymi, które dostarczają miliony użytkowników, zespół Media Apps jest dla Ciebie.

Ogłoszenie mówi, że doświadczenie z UWP to „duży plus”, ponieważ UWP oznacza Universal Windows Platform. Dzięki wsparciu UWP Apple może tworzyć aplikacje działające na Xbox One i różnych platformach Windows 10.

Aplikacja ‌Apple TV+ zbudowana na Universal Windows Platform umożliwiłaby dostęp do usługi na Xbox One, rozszerzając ‌Apple TV‌+ na platformy inne niż smart TV, urządzenia Apple i przystawki telewizyjne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx