czwartek, 25 lipca

Po tym jak klienci w pierwszych krajach dostali w swoje ręce nowego iPhone’a XS, XS Max i Apple Watch Series 4, Apple i CEO Tim Cook udostępnił zdjęcia z 21 września.

Cook zaczął w piątek rano od tweeta ze zdjęciem klientów w sklepach detalicznych Apple, oglądających Apple Watch Series 4 i iPhone’a XS mówiąc, że jest zachwycony, że użytkownicy mogą wreszcie wypróbować urządzenia we własnych rękach.

 

Sklepy Apple były otwarte na całym świecie od godziny 8:00 czasu lokalnego, aby umożliwić klientom odbiór zarezerwowanych urządzeń i dokonywanie zakupów, a firma Apple zamieściła zdjęcia klientów w sklepach Apple Store w Singapurze, Japonii i Sydney.

Apple Orchard Road, Singapur

Zdjęcia udostępnione przez Apple przedstawiają setki osób czekających przed Apple Orchard Road w Singapurze, a także kilku klientów w sklepie po otwarciu sklepu z nowymi urządzeniami iPhone XS i Apple Watch Series 4 w ręku.

Apple Orchard Road, Singapur

Apple Kyoto w Japonii również było bardzo oblegane, a wielu klientów próbowało jak prezentuje się Apple Watch Series 4 na ich rękach w każdym z dostępnych modeli.

Apple Sidney

Z Sydney w Australii Apple zaprezentował wstępne przygotowania, które przeprowadzili pracownicy sklepu przed przyjazdem klientów. Jak zwykle, klienci w Nowej Zelandii i Australii jako pierwsi otrzymali zamówione w przedsprzedaży XS, XS Max i Apple Watch ze względu na różnice w strefie czasowej. Z upływem dnia użytkownicy w Stanach Zjednoczonych, którzy czekali przed sklepem Apple Store, mogli kupić nowe urządzenia.

W Polsce nowe iPhone’y XS, XS Max i Apple Watch Series 4 będziemy mogli kupić od najbliższego piątku czyli 28 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx