niedziela, 19 maja

Apple udostępnił dziś publicznym testerom trzecią wersję beta nadchodzącej aktualizacji systemu iOS 12.1.3, trzy tygodnie po wydaniu ostatniej wersji beta i nieco ponad trzy tygodnie po wydaniu iOS 12.1.2, która skupiła się na poprawkach do funkcji eSIM i zmieniła niektóre funkcje iPhone’a w Chinach po tym, jak chiński sąd uznał, że niektóre iPhone’y naruszają patenty Qualcomm.

Zarejestrowani testerzy mogą pobrać nową wersję beta iOS 12.1.3 z poziomu uaktualnienia urządzenia iOS bezprzewodowo po zainstalowaniu odpowiedniego profilu konfiguracji.

Trzecia wersja beta iOS 12.1.3 jest technicznie drugą wersją beta, ale ponieważ iOS 12.1.3 zawiera te same aktualizacje, które miały zostać włączone do wydanej wcześniej wersji beta iOS 12.1.2, Apple wypuścił początkowo iOS 12.1.3 jako drugą betę zamiast pierwszej wersji beta.

Apple przygotował jedną wersję beta systemu iOS 12.1.2 przed oficjalnym wypuszczeniem oprogramowania, wprowadzając niektóre awaryjne poprawki błędów i wyżej wymienione zmiany oprogramowania w Chinach. Przyspieszył tą aktualizację i przesunął treści pierwotnie zaplanowane dla systemu iOS 12.1.2 na system iOS 12.1.3.

Aktualizacja iOS 12.1.3 nie wprowadza żadnych nowości i raczej skupia się tylko na poprawkach błędów. Jeśli znajdziemy coś nowego w „trzeciej” wersji beta iOS 12.1.3, zaktualizujemy ten wpis.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx