niedziela, 19 maja

Firma First Alert zaprezentowała podczas targów CES 2019 w Las Vegas nowy model detektora dymu i tlenku węgla Safe & Sound, który posłuży również jako głośnik. Nowy model pozostanie kompatybilny z HomeKit, umożliwiając jego kontrolowanie w aplikacji Dom na iOS i macOS oraz za pomocą poleceń głosowych Siri.

Safe & Sound drugiej generacji oferuje technologię mesh Wi-Fi, zapewniającą rozszerzoną i silniejszą łączność Wi-Fi w całym domu. Z zapowiedzią wprowadzenia „wkrótce”, detektor będzie obsługiwał AirPlay 2, umożliwiając przesyłanie strumieniowe dźwięku z urządzeń Apple i funkcję muli-room.

Detektor ma wbudowany głośnik z mikrofonami redukującymi hałas i jest dostępny z wbudowanym Amazon Alexa lub Google Assistant. Użytkownicy Alexa mogą na przykład poprosić o przesłanie muzyki z Amazon Music lub Spotify, przeczytać wiadomości, sprawdzić pogodę , kontrolować inne inteligentne urządzenia domowe i tak dalej.

Jeśli chodzi o sam wykrywacz, alert ostrzega właścicieli domów na smartfonach w razie dymu lub zagrożenia tlenkiem węgla, zarówno w domu, jak i poza nim. Dzięki wyjątkowej technologii głosowej i lokalizacyjnej First Alert, Safe & Sound ostrzega użytkowników o typie zagrożenia i lokalizacji w domu.

First Alert nie ujawnił ceny ani dostępności nowego urządzenia. Model pierwszej generacji jest obecnie w sprzedaży za 199,99 dolarów na Amazonie w Stanach Zjednoczonych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx