czwartek, 19 maja

Na targach CES 2019 firma Eve, znana z oferty inteligentnych produktów z technologią HomeKit, ogłosiła dzisiaj dwa nowe akcesoria, które pojawią się jeszcze w tym roku: Eve Light Strip i Eve Energy Strip.

Eve Light Strip ma być najjaśniejszą listwą LED z obsługą HomeKit dostępną do tej pory z 1800 lumenami i obsługą pełnego spektrum bieli i miliona kolorów. Dla porównania, Hue Lightstrip Plus, konkurencyjny produkt, ma 1600 lumenów.

Przy 1800 lumenach, Eve Light Strip emituje dużo światła, co pozwala zastąpić standardową lampę pokojową na najjaśniejszych poziomach. Chociaż Eve Light Strip ma długość około 2 metrów to można go przycinać w odstępach ok. 30 centymetrów dla mniejszych obszarów lub zwiększać do 10 metrów dodając przedłużenia.

Eve Light Strip jest wyposażony w zdefiniowane, gotowe kolory, które można łatwo aktywować, a w aplikacji Eve dostępne są narzędzia umożliwiające użytkownikom tworzenie własnych scen kolorystycznych.

Eve Light Strip łączy się z domową konfiguracją WiFi i jest kompatybilne z HomeKit, więc reaguje na polecenia głosowe Siri i współpracuje z innymi produktami HomeKit.

Równolegle z Light Strip debiutuje również Eve Energy Strip, listwa zasilająca oferująca trzy połączone z domem gniazdka w czarnej obudowie otoczonej aluminiową ramą zapewniającą wytrzymałość. Każde z trzech wyjść może być sterowane niezależnie, lub wszystkie trzy mogą być sterowane razem.

 

Dzięki łączności z HomeKit Eve Energy Strip jest w stanie monitorować zużycie energii, a użytkownicy mogą ustawić autonomiczne harmonogramy i kontrolować podłączone urządzenia za pomocą sterowania głosowego, aplikacji Dom lub aplikacji Eve. Planowanie działa nawet bez połączenia Wi-Fi.

Według Eve, Energy Strip posiada mechanizmy zabezpieczające przed skokami napięcia, przepięciami i przetężeniami, dzięki czemu podłączone urządzenia są odporne na awarie elektryczne.

Eve Light Strip będzie dostępna za 79,95 dolarów na stronie Eve i stronie Apple od lutego. Rozszerzenia będą dostępne za 49,95 dolarów. Eve Energy Strip będzie dostępna za 119 dolarów na stronie Eve od marca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x