wtorek, 29 listopada

Firma Apple wypuściła trzecią wersję beta zbliżającej się aktualizacji iOS 11.1 dla publicznych testerów tydzień po wydaniu drugiej wersji beta dla iOS 11.1 i miesiąc po publicznej premierze iOS 11.

Zarejestrowani beta testerzy mogą pobrać wersję testową iOS 11 beta z poziomu uaktualnień systemu iOS po zainstalowaniu odpowiedniego profilu konfiguracji.

iOS 11.1 wprowadza wiele nowych emotikon w formacie Unicode 10, takich jak szalona twarz, precel, t-rex, wampir, eksplodująca głowa, cios twarzy, gest miłości, mózg, szalik, zebra, żyrafa i wiele, wiele innych. Kilka emotikon zmieniło również swój obecny wygląd.

Aktualizacja przywraca również przełącznik aplikacji za pomocą gestu 3D Touch App Switcher, który został pierwotnie usunięty z iOS 11. Wraz z powrotem tego gestu użytkownicy iPhone’a mogą po raz kolejny przełączać się pomiędzy aplikacjami używając gestu 3D Touch na lewym brzegu ekranu, aby wyświetlić interfejs multimedialny aplikacji Switcher.

Dzisiejsza beta rozwiązuje błąd z zakresu dostępności, który uniemożliwiał dostęp do powiadomień iOS jeśli ekran wyświetlony był na połowie ekranu iPhone’a. Szef firmy Apple, Craig Federighi, niedawno powiedział, że rozwiązanie problemu, który pojawił się od uruchomienia iOS 11, wkrótce nastąpi.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx