sobota, 3 grudnia

Dość nietypowo, Apple wypuścił dziś szóstą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.3 dla deweloperów i publicznych beta testerów, kilka dni po udostępnieniu piątej wersji beta i ponad miesiąc po premierze iOS 12.2, aktualizacji wprowadzającej Apple News+, nowe Animoji i więcej.

Zarejestrowani beta testerzy mogą pobrać nową wersję beta iOS 12.3 bezprzewodowo z poziomu uaktualnień systemu iOS po zainstalowaniu odpowiedniego profilu konfiguracji beta.

iOS 12.3 da polskim użytkowników nową aplikację Apple TV, która od razu pojawi się w zaktualizowanym wyglądzie i z nowymi funkcjonalnościami. Interfejs aplikacji został uproszczony i podzielony na sekcje dotyczące filmów, programów telewizyjnych, sportu i treści dla dzieci, a na iOS jest oddzielny dolny pasek dla biblioteki, wyszukiwania i opcji Oglądaj teraz.

Aplikacja Apple TV jest zapowiedzią nowej usługi, którą firma uruchomi na jesieni czyli Apple TV+. To właśnie w niej będzie można oglądać wszystkie oryginalne filmy i programy z różnych gatunków przygotowane przez Apple.

Apple poinformował, że planuje wydanie zaktualizowanej aplikacji telewizyjnej w maju, więc jest to potencjalnie ostatnia beta, którą otrzymamy, zanim iOS 12.3 zostanie udostępniony publicznie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx