czwartek, 25 lipca

iOS 9.3

Od wczoraj publiczni testerzy mogą już testować pierwszą wersję beta iOS 9.3, zbliżającej się większej aktualizacji dla systemu iOS 9. Pojawia się ona zaledwie kilka dni po udostępnieniu iOS 9.3 beta dla deweloperów. iOS 9.3 jest dostępna dla testerów publicznych beta równolegle z drobną aktualizacją iOS 9.2.1, która jest również w fazie testów.

Beta testerzy, którzy zarejestrowali się w programie testów beta firmy Apple otrzymali aktualizację iOS 9.3 w systemie uaktualnień po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na swoim urządzeniu z systemem iOS.

Ci, którzy chcą być częścią programu testów beta firmy Apple mogą rejestrować się do udziału za pośrednictwem strony internetowej, która daje użytkownikom dostęp do obu wersji beta systemów zarówno iOS i OS X.

iOS 9.3 jest dużą aktualizacją do systemu operacyjnego iOS 9, wprowadzając sporą listę nowych funkcji i ulepszeń. Największą nowością iOS 9.3 jest tryb Night Shift, który został zaprojektowany, aby automatycznie zmniejszyć ilość światła niebieskiego dla użytkowników iOS, korzystających z urządzenia w nocy przez zwiększenie żółtych odcieni na wyświetlaczu telefonu iPhone lub iPadzie. Wraz z iOS 9.3 iPhone jest w stanie powiązać się z wieloma zegarkami Apple Watch.

Aktualizacja zawiera również nowe podmenu 3D Touch dla aplikacji takich jak pogoda, Ustawienia, Kompas, Zdrowie, App Store i iTunes Store, a także wprowadza ochronę hasłem pojedynczych notatek w aplikacji Notatki.

IOS 9.3 trafi w ostatecznej wersji dla użytkowników na wiosnę.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Koziol1990
Koziol1990
8 lat temu

Mam dwa pytania:
1) czy beta iOS 9.3 jest porównywalnie stabilna z oficjalną wersją?
2) istnieje możliwość archiwizacji bety z iCloud?

Pablo Zaba
Pablo Zaba
8 lat temu

Powiem tak na :
1 . Tak a nawet wydaje mi się ze mój iPad 2 przyspieszył trochę.
Po aktualizacji był problem z aktywacja ale podłączony do kompa -iTunes nie było problemu (problem może spowodu ze nie miałem karty sim włożonej)iPhone 6s żadnych problemów
2.Tak tylko jak wrócisz na 9.2 nie będzie widział znaczy mógł wgrać backup z 9.3 wcześniejsze z 9.2 będzie ok

Koziol1990
Koziol1990
8 lat temu

Dzięki Wielkie,

właśnie ściągam bete na iP6s+ mam nadzieję że będzie ok 🙂

Pozdrawiam ,
P.

Kinga
Kinga
Reply to  Koziol1990
8 lat temu

ściągnęłam bete na iPhona 6s i potwierdzam – jest ok

Koziol1990
Koziol1990
8 lat temu

Po zainstalowaniu iOS 9.3 i benchmarku w programie Antutu wynik wyszedł dużo gorszy od tego kryty zarejstrowałem na iOS 9.2.

To znaczy ze nowy system jest decydowanie mniej wydajny.

5
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx