czwartek, 28 września

Apple Watch 2

Nowy raport pochodzący z Chin poinformował dzisiaj o wcześniejszym niż oczekiwano starcie produkcji próbnej nie zapowiedzianego jeszcze „Apple Watch 2”, która to ma ruszyć już pod koniec stycznia. Według tajwańskiej strony Commercial Times druga generacja Apple Watch będzie produkowana przez Quanta, która była również odpowiedzialna za zeszłoroczną produkcję pierwszego modelu smartwatcha.

Poza dzisiejszym raportem o tym że to właśnie Quanta ma być odpowiedzialna za produkcję Apple Watch 2, wcześniejsze plotki już w listopadzie mówiły, żę firma miała „słabszy niż oczekiwano” zwrot zysku z produkcji  oryginalnego Apple Watch. Mówiło się, że Apple może poszukiwać nowych dostawców urządzenia (oprócz utrzymania Quanty jako głównego dostawcy) w tym Foxconn, Wistron i Inventec.

Choć nic nie jest jeszcze potwierdzone przez Apple to plotki dotyczące nowego Apple Watch mówią o jego cieńszej obudowie, kamerze FaceTime i ulepszonym układzie Wi-Fi dla większej niezależności od iPhone’a. W tym tygodniu okazało się, że Apple opublikował cztery oferty pracy skupione wokół technologii medycznych, co sugeruje możliwe usprawnienia funkcji zdrowia i fitness w stosunku do pierwszej generacji Apple Watch.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kitkat33
Kitkat33
7 lat temu

Juz zacieram rączki na drogiego

Kamil
Kamil
Reply to  Kitkat33
7 lat temu

Ja jeszcze nie mogę się nacieszyć pierwszym Apple Watchem a tu już o drugim mowa… co za tempo

Kitkat33
Kitkat33
Reply to  Kamil
7 lat temu

tak czasem bywa. 🙁 Troche to przykre ze tak to szybko robia ale wyjdzie ulepszona Wersja

3
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx