czwartek, 25 lipca

OS X El Capitan dysk instalacyjny

Firma Apple udostępniła pierwszą wersję beta nadchodzącego systemu OS X 10.11.4 dla publicznych beta testerów, zaledwie kilka dni po wydaniu pierwszej wersji beta OS X 10.11.4 dla deweloperów i ponad miesiąc po wydaniu OS X 10.11.2.

Nowa beta jest dostępna poprzez mechanizm aktualizacji w Mac App Store dla tych, którzy są zapisani w programie testów beta firmy Apple. Osoby, które chcą wziąć udział w programie mogą rejestrować się na stronie internetowej testów beta firmy Apple.

OS X 10.11.4 został dostarczony dla programistów i testerów wersji beta równolegle z wersją OS X 10.11.3, która jest również obecnie w fazie testów. Jest zatem możliwe, że OS X 10.11.3 zostanie przekazany do wiadomości publicznej już wkrótce.

Zarówno OS X 10.11.3 i OS X 10.11.4 skupiają się głównie na poprawkach wewnętrznych, ulepszeniach zabezpieczeń i optymalizacji wydajności z kilku drobnymi zmianami widocznymi na zewnątrz. OS X 10.11.4 obsługuje chronione hasłem notatki w aplikacji Notatki, pozwalając na przypisanie hasła do poszczególnych notatek.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx