piątek, 19 lipca

Apple udostępnił do swojej publicznej grupy testerów beta pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.1.1, dwa dni po wydaniu aktualizacji iOS 12.1.

Beta-testerzy, którzy zapisali się do programu testów beta firmy Apple, otrzymali aktualizację iOS 12.1.1 w wersji beta, po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na urządzeniu z systemem iOS z poziomu uaktualnień urządzenia.

Aktualizacja iOS 12.1.1 wprowadza znaczące ulepszenia do interfejsu FaceTime i ponownie dodaje funkcję, która pozwala na wykonanie Live Photo podczas połączenia FaceTime.

W iOS 12.1.1 FaceTime zawiera przerobiony dolny pasek, który zawiera przyciski szybkiego dostępu do wyciszania połączenia i odwracania kamery. Przesuwając się w dolnym pasku, pojawiają się dodatkowe opcje z uczestnikami konwersacji. Wcześniej użytkownicy FaceTime musieli dotknąć trzech kropek, aby uzyskać dostęp do dodatkowego menu z tymi funkcjami.

Aktualizacja zawiera również nową opcję w aplikacji Apple News (niedostępna w Polsce), która pozwala ukryć pasek boczny w razie potrzeby.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx