czwartek, 18 lipca

Apple udostępnił publicznym testerom beta czwartą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.3, tydzień po wydaniu trzeciej wersji beta i miesiąc po premierze iOS 12.2, aktualizacji wprowadzającej Apple News+, nowe Animoji i nie tylko.

Zarejestrowani testerzy mogą pobrać nową wersję beta iOS 12.3 z poziomu uaktualnień sytemu iOS po zainstalowaniu odpowiedniego profilu konfiguracji.

iOS 12.3 wprowadza nową wersję aplikacji Apple TV, która po raz pierwszy pojawi się również w polskiej wersji iOS. Aktualizacja ma nowy wygląd i nowe funkcjonalności. W czwartej wersji beta wreszcie pojawiła się u polskich użytkowników.

Interfejs aplikacji został uproszczony z sekcjami dotyczącymi filmów, programów telewizyjnych, sportu i treści dla dzieci, a na iOS jest oddzielny dostęp do biblioteki, wyszukiwania i opcji „Obejrzyj teraz”.

W polskiej wersji iOS aplikacji TV mamy obecnie dostęp jedynie do filmów, które można wypożyczyć lub kupić, ale przyszłościowo pojawią się tam również oryginalne programy tworzone przez Apple.

Gdy jesienią tego roku Apple zadebiutuje usługą Apple TV+, wszystkie oryginalne programy telewizyjne i filmy będą dostępne w aplikacji TV. iOS 12.3 będzie testowany w wersji beta przez kilka następnych tygodni przed publicznym wydaniem w maju, bo właśnie na ten miesiąc Apple zapowiedział nową aplikację TV.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx