poniedziałek, 26 lutego

Apple udostępnił dziś iOS 14.8, wprowadzając finalnie ósmą główną aktualizację systemu operacyjnego iOS, który pojawił się we wrześniu 2020 roku. iOS 14.8 jest dostępny dwa miesiące po wydaniu iOS 14.7, aktualizacji, która wprowadziła obsługę akumulatora MagSafe.

Aktualizację iOS 14.8 można pobrać na wszystkie kwalifikujące się urządzenia bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do nowego oprogramowania należy wejść w Ustawienia> Ogólne> Uaktualnienia.

Zgodnie z informacjami o wydaniu Apple, iOS 14.8 to aktualizacja ukierunkowana na bezpieczeństwo, która jest zalecana dla wszystkich użytkowników.

iOS 14.8 jest zapewne jedną z ostatnich aktualizacji systemu operacyjnego iOS 14, ponieważ już za około tydzień spodziewamy wypuszczenia nowej wersji systemu czyli iOS 15. Apple zapowiedział, że planuje umożliwić użytkownikom dalsze korzystanie z iOS 14, jeśli nie będą chcieli przejść na ‌iOS 15‌. Z tego powodu iOS 14 może z czasem otrzymywać niewielkie aktualizacje zabezpieczeń, ale nowe funkcje będą prawdopodobnie ograniczone do iOS 15.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx