wtorek, 18 czerwca

Apple planuje umożliwić użytkownikom iPhone’a i iPada pozostanie na iOS 14 i iPadOS 14 nawet po wprowadzeniu aktualizacji iOS 15 i iPadOS 15 wynika z informacji podanych na dedykowanych stronach nowego oprogramowania.

iOS oferuje teraz wybór między dwiema wersjami aktualizacji oprogramowania w aplikacji Ustawienia. Możesz zaktualizować system iOS 15 do najnowszej wersji, gdy tylko zostanie wydana, aby korzystać z najnowszych funkcji i najpełniejszego zestawu aktualizacji zabezpieczeń, lub kontynuować korzystanie z ‌iOS 14‌ i dalsze otrzymywanie ważnych aktualizacji zabezpieczeń, dopóki nie będziesz gotowy do uaktualnienia do następnej głównej wersji.

We wcześniejszych aktualizacjach Apple zachęcał użytkowników do natychmiastowej aktualizacji i kończył podpisywanie poprzednich wersji systemu iOS, aby uniemożliwić powrót do wcześniejszych wersji, ale wygląda na to, że Apple planuje złagodzić tę politykę w przyszłości.

Będzie to przydatne dla tych, którzy nie mogą aktualizować swoich urządzeń ze względu na ograniczenia sprzętowe lub wymagania wdrożone przez firmy czy szkoły.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx