środa, 24 lipca

Apple udostępnił właśnie iOS 12.4, czwartą ważną aktualizację systemu operacyjnego iOS 12, który został wypuszczony we wrześniu 2018 roku. IOS 12.4 pojawia się dwa miesiące po wydaniu iOS 12.3, kolejnej ważnej aktualizacji, która przyniosła nową aplikację TV.

Aktualizacja iOS 12.4 jest dostępna na wszystkich kwalifikujących się urządzeniach bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do aktualizacji należy wejść w Ustawienia -> Ogólne -> Uaktualnienia. Podobnie jak w przypadku wszystkich aktualizacji iOS, iOS 12.4 można pobrać bezpłatnie, ale może upłynąć trochę czasu, zanim system iOS 12.4 rozprzestrzeni się na wszystkich użytkowników iOS.

Podczas okresu testowego wersji beta w systemie iOS 12.4 nie zauważono żadnych funkcji widocznych na zewnątrz ani większych zmian. Zgodnie z oficjalnymi informacjami do wydania, aktualizacja wprowadza nową opcję migracji iPhone’a, aby bezpośrednio przenosić dane ze starego iPhone’a do nowego iPhone’a i wprowadza ulepszenia do Apple News +. Z informacji o wydaniu Apple:

  • Migracja iPhone’a – wprowadza możliwość bezprzewodowego przesyłania danych i bezpośredniej migracji ze starego na nowego iPhone’a podczas konfiguracji
  • Inne udoskonalenia i poprawki – zawiera poprawkę zabezpieczeń aplikacji Walkie-Talkie na Apple Watch i przywraca pełną funkcjonalność tej aplikacji
Ta wersja rozszerza także obsługę HomePoda na Japonię i Tajwan.
Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx