wtorek, 18 czerwca

Apple opublikował specjalną listę odtwarzania w Apple Music przygotowaną specjalnie pod nadchodzącą konferencję WWDC 2024. Dzięki niej możecie już teraz poczuć nastrój tego wydarzenia słuchając specjalnie wybranych 20 utworów różnych artystów, w tym Billie Eilish, Sabrina Carpenter, Tommy Richman, Dominic Fike i innych.

„Sprawdź tę playlistę z letnimi dźwiękami, aby przygotować się na największe wydarzenie roku dla programistów Apple” – informuje Apple w dzisiejszym poście w mediach społecznościowych.

WWDC 2024 rozpocznie się konferencją Apple 10 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego, a firma ma przedstawić swoją strategię dotyczącą sztucznej inteligencji w związku z rozwojem usług takich jak ChatGPT.

Podczas konferencji Apple zaprezentuje najnowsze aktualizacje oprogramowania, w tym iOS 18, iPadOS 18, macOS 15, watchOS 11, tvOS 18, VisionOS 2 i nie tylko.

Apple udostępnił w tym tygodniu pełny harmonogram WWDC 2024, a aplikacja Apple Developer powinna wkrótce zostać zaktualizowana na potrzeby tego wydarzenia. Sesje WWDC będą odtąd nie tylko publikowane w witrynie Apple, ale także dostępne w serwisie YouTube.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx