sobota, 24 lutego

Apple udostępnił dziś pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji watchOS 8 swojej publicznej grupie testów beta, umożliwiając osobom nie będącą deweloperami zapoznanie się z oprogramowaniem przed jego jesienną premierą.

Aktualizację watchOS 8 można pobrać po uaktualnieniu iPhone’a do publicznej wersji beta systemu iOS 15. Po zainstalowaniu iOS 15 należy również zainstalować odpowiedni profil watchOS 8 ze strony internetowej testerów beta oprogramowania firmy Apple.

Dostęp do oprogramowania można uzyskać, przechodząc do Ogólne > Uaktualnienia w aplikacji Apple Watch na iPhone’ie. Aby zaktualizować, Apple Watch musi mieć on 50 procent baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a.

‌watchOS 8‌, podobnie jak ‌iOS 15‌, wprowadza ulepszenia do aplikacji Wallet z obsługą praw jazdy i cyfrowych kluczy do domów, samochodów i hoteli. Aplikacja Dom pozwala zobaczyć, kto jest przy drzwiach za pomocą kamer obsługujących HomeKit, a aplikacja Dom została zaktualizowana, aby ułatwić dostęp do akcesoriów i scen HomeKit.

Pojawiły się nowe typy treningów Tai Chi i Pilates, a nazwa aplikacji Oddech została zmieniona na Uważność, ponieważ ma nową funkcję Refleksja, która daje przemyślane pomysły do rozważenia w celu medytacji. Portretowa tarcza zegarka pobiera zdjęcia portretowe z iPhone’a, a aplikacja Zdjęcia ma nowe sposoby przeglądania i poruszania się po kolekcjach zdjęć.

Dostępna jest nowa aplikacja Znajdź do lokalizowania zagubionych przedmiotów i urządzeń bezpośrednio z nadgarstka, a aplikacja Wiadomości obsługuje teraz wysyłanie GIF-ów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx