niedziela, 21 lipca

Apple udostępnił dziś publicznym beta testerom pierwsze wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS 17.4 i iPadOS 17.4, umożliwiając osobom niebędącym deweloperami przetestowanie oprogramowania przed jego wydaniem.

Publiczne wersje beta iOS 17.4 i ‌iPadOS‌ 17.4 pojawiają się tydzień po udostępnieniu przez Apple wersji beta dla deweloperów. Apple wypuścił również ponownie pierwszą wersję beta systemu iOS 17.4 dla deweloperów z nowym numerem kompilacji 21E5184k, który jest tym samym numerem kompilacji, który jest używany w publicznej wersji beta.

Wersje beta iOS 17.4 i ‌iPadOS‌ 17.4 wprowadzają cały szereg zmian dla użytkowników w Unii Europejskiej, umożliwiając korzystanie z alternatywnych sklepów z aplikacjami i alternatywnych metod płatności.

domyslna-przegladarka-iOS17.4

Dostępne są nowe opcje wyboru domyślnej przeglądarki, technologia NFC została udostępniona bankom i innym instytucjom finansowym, a przeglądarki nie mają obowiązku korzystania z WebKit.

Oprócz tych zmian aktualizacja wprowadza także nowe emotikony, transkrypcje podcastów, poprawki w przeglądarce Safari, podpowiedzi dotyczące tego, czego możemy się spodziewać po CarPlay nowej generacji i wiele więcej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx