poniedziałek, 15 sierpnia

Apple wypuścił sześć nowych filmów poświęconych funkcji iPada Pro, kontynuując swoją serię „Co można zrobić z iPadem” promującą nowe tablety 11 i 12,9 calowe.

Większość filmów ma ponad minutę i zawiera różne aplikacje, funkcje i możliwości iPada Pro, od pisma odręcznego z użyciem Apple Pencil do tworzenia muzyki.

https://www.youtube.com/watch?v=CF2BfWYRZoc

https://www.youtube.com/watch?v=6-h0mcI7U_E

https://www.youtube.com/watch?v=sZjBwBJsZts

W filmach pokazane są wielozadaniowość z wieloma oknami, robienie notatek za pomocą Apple Pencil, przeglądanie stron internetowych, używanie Map, oglądanie filmów, czytanie z aplikacji Książki, dodawanie adnotacji do zdjęć, używanie przeciągania i upuszczania, edycja wideo, pisanie na klawiaturze ekranowej i Smart Keyboard Folio i tworzenie muzyki w GarageBand.

Apple podkreśla także funkcję ładowania iPhone’a za pomocą iPada Pro, fotografowanie w 4K, podłączanie akcesoriów USB-C i grupowy FaceTime.

W filmach wyświetlanych jest kilka aplikacji innych firm, takich jak LumaFusion, Animation Desk, NBA 2K, Felt, Notability, Trello, Calm, Procreate, Affinity Designer, Impress, Universe i wiele innych.

Wszystkie filmy Apple zawierają link do strony „Spójrz, co możesz zrobić z iPadem Pro”, która została uruchomiona w styczniu. Apple twierdzi, że wszystkie filmy zostały nagrane za pomocą iPada Pro, podobnie jak poprzednie filmy z tej serii.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx