sobota, 13 lipca

Firma Apple wydała dzisiaj nową aktualizację oprogramowania dla Apple Watch, uaktualniając watchOS 3.2 do watchOS 3.2.2. Aktualizacja watchOS 3.2.2 pojawia się ponad miesiąc po premierze watchOS 3.2, czyli aktualizacji, która wprowadziła tryb kina.

WatchOS 3.2.2 można pobrać za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Apple Watch w telefonie iPhone, przechodząc do sekcji Ogólne -> Uaktualnienia. Aby zainstalować aktualizację, Apple Watch musi mieć 50 procent baterii, musi być umieszczony w ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a.

Do pobrania nowego oprogramowania wymagany jest iPhone z systemem iOS 10 lub nowszym, ale jest ono dostępne na wszystkie modele Apple Watch.

Podczas okresu testowania beta watchOS 3.2.2 nie stwierdzono istotnych zmian ani funkcji, więc watchOS 3.2.2 koncentruje się głównie na poprawie wydajności i poprawkach błędów.

WatchOS 3 wkrótce zostanie zastąpiony nową wersją watchOS, którą spodziewamy się zobaczyć podczas czerwcowej konferencji Worldwide Developers Conference.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx