piątek, 19 lipca

Apple wydał dzisiaj iOS 10.3.2 po kilku tygodniach testów i czterech wersjach beta. IOS 10.3.2 jest dostarczony sześć tygodni po wydaniu iOS 10.3, głównej aktualizacji, która wprowadziła nową funkcję Find My AirPods i nowy system plików Apple. Jest również ponad miesiąc po iOS 10.3.1, niewielkiej aktualizacji zabezpieczeń.

IOS 10.3.2 jest bezpłatną aktualizacją dostępną z poziomu uaktualnień dla wszystkich użytkowników z kompatybilnym urządzeniem. Można go również pobrać i zainstalować na urządzeniach z iOS przy użyciu programu iTunes na komputerze Mac lub PC.

Podczas procesu testowania w wersji beta nie pojawiły się żadne zewnętrzne zmiany lub nowe funkcje, poza niewielką poprawką dla poleceń SiriKit w samochodach, które działają zgodnie z oczekiwaniami.

Wygląda na to, że iOS 10.3.2 koncentruje się przede wszystkim na poprawkach błędów, ulepszeniach zabezpieczeń i innych drobnych poprawkach systemu operacyjnego.

IOS 10 już wkrótce zostanie zastąpiony przez iOS 11, który zapewne zostanie zaprezentowany na czerwcowej konferencji Apple otwierającej WWDC w San Jose w Kalifornii. Nadal mamy jednak jeszcze kilka miesięcy, aż iOS 11 zostanie udostępniony publicznie, więc prawdopodobnie nadal będzie aktualizowany iOS 10.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx