niedziela, 5 lutego

Aby uczcić 50 rocznicę lądowania na księżycu załogi Apollo 11, Apple udostępnił nowy film, który jest jednocześnie zapowiedzią serialu „For All Mankind”, który pojawi się jesienią w Apple TV+. Krótki trailer zawiera komentarze twórcy serialu Ronalda D. Moore’a i innych osób, które pracowały nad serialem.

„For All Mankind”, w którym gra Joel Kinnaman, zawiera alternatywną historię, która bada, co mogłoby się wydarzyć, gdyby globalny wyścig kosmiczny nigdy się nie zakończył, a załoga z ZSRR wylądowała na Księżycu jako pierwsza. W seriali, USA będzie ścigać się, aby wysłać swoich astronautów na Marsa i Saturna.

Jak twierdzi producent wykonawczy Matt Wolpert, „For All Mankind” został zainspirowany misją Apollo 11 i wyścigiem kosmicznym.

„For All Mankind” to jeden z programów telewizyjnych, nad którymi Apple pracuje dla swojego nadchodzącego serwisu strumieniowego Apple TV+, który ma ruszyć jesienią tego roku. Chociaż pierwszy sezon serialu jeszcze nie zadebiutował, to jak mówi Moore, już omawiane są plany na sezon drugi. Zespół przygotowuje historie i scenariusze, choć Apple jeszcze oficjalnie nie wybrał go na drugi sezon. „Przygotowujemy się już na wypadek, gdyby tak się stało”, powiedział Moore.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx