sobota, 4 lutego

Należąca do firmy ZAGG marka mophie, czołowy dostawca rozwiązań umożliwiających bezprzewodowe ładowanie urządzeń mobilnych poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży szerokiego wyboru nowych akcesoriów. Oferta obejmuje nową bezprzewodową podkładkę ładującą, dwa rodzaje ładowarek samochodowych i cztery rodzaje kabli USB. Nowości można zakupić online na stronach mophie.com, pl oraz w wybranych stacjonarnych sklepach Apple.

 – Dostarczamy użytkownikom urządzeń Apple szeroką gamę wysokiej jakości akcesoriów, aby mogli z nich korzystać w każdym momencie, bez obawy o ich rozładowanie – powiedział Gavin Slevin, dyrektor generalny ZAGG International. – Nasze najnowsze produkty są zoptymalizowane i zaprojektowane do pracy z różnymi produktami Apple. Niezależnie od tego, czy bezprzewodowo ładujesz iPhone’a w domu, czy włączasz iPada w samochodzie, mophie zapewni im dodatkową energię – dodał.

Bezprzewodowa podkładka ładująca

Nowa bezprzewodowa podkładka ładująca mophie bezpiecznie dostarcza do 7,5 W mocy i szybko uzupełnia energię w dowolnym iPhone lub akcesoriach z obsługą Qi. Podkładka ma kompaktowy rozmiar i gładkie, polerowane wykończenie. Z łatwością zmieści się na każdym biurku lub stole. Aby naładować urządzenie nie trzeba ściągać etui, o ile jego grubość nie jest większa niż 3 mm. Sugerowana cena detaliczna nowej podkładki mophie to 37,95 euro, czyli około 160 złotych.

Ładowarki samochodowe

Nowe ładowarki samochodowe mophie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zamienić każdy samochód w centrum ładowania. Oba modele, wykonane z anodyzowanego aluminium najwyższej jakości, bezpiecznie ładują iPhone’a, iPada i AirPods podczas podróży. Wyposażone są w lampki kontrolne ładowania. Minimalistyczny design sprawia, że pasują do każdego wnętrza samochodu.

Dostępne modele obejmują ładowarkę samochodową USB-A wyposażoną w pojedynczy port USB-A z wyjściem o mocy 12W, oraz model Dual USB-A, który zawiera dwa porty USB-A, o mocy 12W każdy umożliwiające ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie.

Model z jednym portem USB-A kosztuje 26,95 euro, czyli około 115 złotych, a ładowarka z dwoma wejściami USB-A jest dostępna w cenie 32,95 euro, czyli około 140 złotych.

Kable

Nowe kable mophie są dostępne z różnymi kombinacjami wtyczek i bezproblemowo działają z urządzeniami Apple. Każdy kabel posiada plecioną nylonową powierzchnię zewnętrzną, co zapewnia ich gładkość oraz wysoką wytrzymałość.

Oferta mophie obejmuje m.in. kabel USB-A ze złączem Lightning, który umożliwia wygodne ładowanie urządzeń Apple, a także przewód USB-C ze złączem Lightning zapewniający szybkie ładowanie i synchronizowanie telefonu iPhone 8 lub nowszego w przypadku połączenia z zasilaczem USB-C z obsługą zasilania (PD).

Oprócz tego w ofercie znalazły się jeszcze dwa inne kable – USB-A ze złączem USB-C, oraz USB-C ze złączem USB-C.

Nowe kable mophie dostępne są w sugerowanych cenach detalicznych od 21,95 euro (około 95 złotych) za kabel o długości 1 metra do 37,95 euro (około 160 złotych) za kabel dwumetrowy.

Dostępność:

Nowa bezprzewodowa podkładka ładująca, ładowarki samochodowe i kable USB można już zakupić na stronie apple.com oraz w wybranych sklepach stacjonarnych Apple. Podkładka mophie wireless charging pad będzie dostępna na stronie mophie.com jeszcze w lipcu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx