sobota, 13 lipca

Apple udostępnił trzecią publiczną wersję beta iOS 10.1 oraz czwartą wersję beta macOS Sierra 10.12.1. Obie nowe bety są dostepne dla zarejstrownych testerów za pośrednictwem odpowiednio uaktualnień na urządzeniu iOS bądź z Mac App Store na komputerze Mac.

iOS 10.1 wprowadza tryb „Portret” dla iPhone’a 7 Plus, który pozwala na wykorzystanie podwójnej kamery w urządzeniu. Tryb portretowy przeznaczony jest do naśladowania rodzaju głębi ostrości, która pozwala zachować wyraźny obraz twarzy przy rozmyciu wszystkiego w tle.

iPhone 7 Plus to nie tylko całkowicie nowy aparat – to teraz zintegrowany system składający się z dwóch aparatów. Ten sam 12-megapikselowy szerokokątny, który zastosowano w konstrukcji iPhone’a 7, współpracuje z oferującym większe zbliżenia aparatem z teleobiektywem. Pozwala to robić lepsze zdjęcia z większego dystansu. Dzięki nowemu efektowi głębi ostrości zdjęcia portretowe wyglądają lepiej niż kiedykolwiek.

MacOS Sierra 10.12.1 wydaje się koncentrować głównie na poprawkach i ulepszeniach wydajności w celu rozwiązania problemów, które pojawiły się od wydania macOS Sierra. Obejmuje ona także wsparcie albumów w zdjęcia z nowej funkcji „Portret” w iOS 10.1 na iPhone’ie 7 Plus.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kitkat33
Kitkat33
7 lat temu

Masakra im nowszy update tym bardziej szaleje mój SE. Raz znika podświetlenie górne zasięgu godziny i tym podobne. A następnie dziwne dźwięki

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx