niedziela, 25 września

aparat-iphone-7

Firma Apple udostępniła kilka wskazówek na temat tego jak „wykonywać zdjęcia jak profesjonalista” z wykorzystaniem efektu „Portret” w iPhone’ie 7 Plus. Szereg propozycji zebrano od profesjonalnych fotografów i umieszczono na stronie prasowej Apple.

Porady obejmują wykonywanie zdjęć z bliska, aby wydobyć szczegóły minimalizując tło, umieszczenie słońca za obiektem fotografowanym i korzystanie z lekkiego, rozproszonego oświetlenia.

Propozycje te są pozyskane są od fotografa mody JerSean Golatta, fotografa gwiazd Jeremiego Cowarta, fotografa podróżnika Pei Ketrona i fotografa ślubnego Benj Haischa, a towarzyszą im zdjęcia wykonane właśnie iPhone’em 7 Plus.

portrait-mode-1

Przez wiele lat z rzędu, iPhone jest najbardziej popularnym aparatem w serwisie Flickr, co zachęca firmę Apple, aby ciągłe ulepszać aparat w swoich smartfonach.

Wraz z dwoma kamerami i trybem Portret w iPhone’ie 7 Plus, oraz stabilizacji obrazu, przysłonie ƒ/1.8, sześcioelementowym obiektywie i szerokiej gamie kolorów zawartej zarówno w iPhone’ie 7 jak i 7 Plus oferują one znacznie większą wydajność w porównaniu do urządzeń poprzedniej generacji, szczególnie w słabszych warunkach oświetlenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tadek
Tadek
5 lat temu

Tryb Portretowy jest dostepny tylko w Iphone 7 plus?

Dan
Dan
Reply to  Tadek
5 lat temu

Tak tylko i wyłącznie bo potrzebny do tego typu cudów jest drugi aparat.

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx