poniedziałek, 17 czerwca

czerwony-iphone-7

Apple wyda w przyszłym roku zaktualizowane wersje iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus o przewidywalnej nazwie iPhone 7S i iPhone 7S Plus wynika z informacji podanej przez japoński blog Mac Otakara.

Raport twierdzi, że smartfony zachowają taką samą aluminiową konstrukcję jak iPhone 7 i iPhone 7 Plus, tylko będą posiadać zmiany wewnętrzne, w tym dodany szybszy procesor A11. Raport dodaje, że jest wysoce prawdopodobne, że iPhone 7S i iPhone 7S Plus pojawi się w zupełnie nowym czerwonym kolorze obok istniejących onyks, czarnym, złotym, różowym złotym i srebrnym.

Wiele plotek sugeruje, że firma Apple planuje wydać trzy nowe modele iPhone’a w przyszłym roku, w tym zaktualizowane modele 4,7-calowe i 5,5-calowe z tradycyjnymi wyświetlaczami LCD oraz większy model Premium z wyświetlaczem OLED i szklaną obudową, ale raporty podają sprzeczne informacje na temat tego jakie funkcje będą zawarte w każdym modelu.

Jeśli raport jest dokładny, może to oznaczać, że plany Apple związane z wypuszczeniem całkowicie zmienionego iPhone’a z zakrzywionym i pozbawionym ramek wyświetlaczem OLED oraz ładowaniem bezprzewodowym jako topowy model 2017 mogły ulec zmianie, robiąc tylko stopniowe ulepszenia w tradycyjnym 4,7-calowym i 5,5-calowym iPhone’ie z wyświetlaczem LCD.

Mac Otakara była pierwszym źródłem informacji na temat planów firmy Apple związanych z usunięciem gniazda słuchawkowego oraz dodania nowego koloru Jet Black dla iPhone’a 7, ale jej doniesienia nie zawsze też były trafne. Jej plotki od listopada o dodaniu przez Apple koloru białego do iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus do dziś nie zostały zrealizowane.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx