piątek, 29 września

Apple zarejestrował w bazie danych Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej (EWG) dziewięć niepublikowanych modeli iPhone’ów wynika z listy odkrytej przez MySmartPrice.

Nowe i niezapowiedziane iPhone’y używają nieznanych wcześniej identyfikatorów modeli A2176, A2172, A2341, A2342, A2399, A2403, A2407, A2408 i A2411.

Plotki sugerują, że Apple dokończy całkowite przejście na ekrany OLED w tegorocznych iPhone’ach 12 z jednym nowym urządzeniem 5,4 cala, dwoma modelami 6,1 cala i jednym telefonem 6,7 cala.

Plotki sugerują, że 6,7-calowy iPhone i jeden 6,1-calowy model będą wyższej klasy urządzeniami OLED z potrójnymi obiektywami, podczas gdy modele 5,4 i 6,1-calowe będą niższymi modelami iPhonów z podwójnymi obiektywami i bardziej przystępną ceną.

W oparciu o nowe numery modeli możliwe jest, że A2176 i A2172 odnoszą się do dwóch bardziej przystępnych cenowo modeli, podczas gdy inne liczby mogą być wariantami modeli z wyższej półki. Wszystkie modele są wymienione jako urządzenia z systemem iOS 13. Oczekuje się, że Apple wypuści nowe iPhone’y jesienią.

Oprócz nowych plików związanych z iPhone’ami, Apple zarejestrował również niewydany wcześniej model komputera Mac z identyfikatorem A2330 i systemem MacOS 10.15 Catalina.

Słyszeliśmy ostatnio pogłoski o zbliżającej się aktualizacji iMaca. Wcześniej niezawodny CoinX z Twittera poinformował w marcu, że aktualizacja‌ iMac‌‌ będzie dostępna „wkrótce”. Mark Gurman powiedział pod koniec kwietnia, że „znacząca” aktualizacja iMaca z możliwą zmianą wyglądu pojawi się jeszcze w tym roku, a w poniedziałek Sonny Dickson stwierdził, że przeprojektowany iMac z „wyglądem inspirowanym iPadem Pro” zostanie zaprezentowany na WWDC w tym miesiącu.

Podobne zgłoszenia do EWG poprzedziły premierę nowych produktów Apple przy wielu okazjach, w tym wielu modelach iPadów, iPadów Pro, komputerów Mac, Apple Watch i AirPods. Dane są wymagane zgodnie z prawem dla wszystkich szyfrowanych urządzeń sprzedawanych w Armenii, Białorusi, Kazachstanie, Kirgistanie i Rosji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx