środa, 17 kwietnia

Apple udostępniła deweloperom i publicznym testerom szóste wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS 17 i iPadOS 17, a oprogramowanie pojawia się tydzień po wydaniu piątych wersji beta.

Zarejestrowani deweloperzy mogą zdecydować się na wersje beta, otwierając aplikację Ustawienia, przechodząc do sekcji Uaktualnienia, wybierając opcje „Uaktualnienia beta” i przełączając się na wersję „iOS 17 Developer Beta”. Pamiętajcie, że do pobrania i zainstalowania wersji beta wymagany jest identyfikator Apple ID powiązany z kontem dewelopera.

Wraz ze zbliżaniem się do końca okresu testów beta, aktualizacje stają się coraz mniejsze, a Apple koncentruje się na kluczowych udoskonaleniach i dopracowaniach, nie mniej wciąż jest kilka zmian, które warto wymienić.

Aplikacja Wiadomości

W aplikacji Wiadomości można teraz dłużej przytrzymać przycisk „+”, aby przejść bezpośrednio do zdjęć, zamiast stukać i wybierać opcję Zdjęcia z listy.

Aplikacja Telefon

We wcześniejszej wersji beta Apple przeniósł czerwony przycisk kończenia rozmowy w aplikacji Telefon z dolnego środka interfejsu do prawego dolnego rogu. Biorąc pod uwagę, że użytkownicy są jednak przyzwyczajeni do stukania w środek, przywrócono położenie tego przycisku ponownie w to położenie.

telefon-iOS17

Ekran powitalny w Zdjęciach

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji „Zdjęcia” pojawia się nowy ekran powitalny, który informuje o nowych funkcjach.

zdjecia-iOS17

Ekran i jasność

W sekcji Ekran i jasność w Ustawieniach ikona tapety została zaktualizowana do tapety ‌iOS 17‌.

ekran-jasnosc-iOS17

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx