czwartek, 25 lipca

Wczoraj późnym wieczorem Apple wypuścił czwartą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 11.2.5 dla publicznych beta testerów, tydzień po tym, jak udostępnił trzecia wersja beta, a prawie miesiąc po wydaniu iOS 11.2.1 aktualizacji, która wprowadziła poprawkę na lukę w HomeKit.

Zarejestrowani beta testerzy mogą pobrać wersję beta iOS 11.2.5 z poziomu Uaktualnień systemu iOS mając zainstalowany odpowiedni profil konfiguracji.

iOS 11.2.5 wprowadza nową funkcję, która pozwala Siri odtwarzać codzienne podcasty z wiadomościami, gdy zapyta się o bieżące wiadomości. Siri oferuje domyślnie wiadomości z The Washington Post, ale można również przełączyć się na Fox News, CNN lub NPR.

Nowa funkcja wiadomości audio wydaje się być opracowana do użytku z nadchodzącym głośnikiem HomePod firmy Apple, jest wywoływana podczas korzystania z Hey Siri lub proszenia Siri o nowości podczas korzystania z CarPlay lub podłączonych słuchawek – w zasadzie każdej sytuacji, w której nie korzystamy z urządzenia iOS. Jeśli aktywujesz Siri za pomocą przycisku bocznego lub przycisku Home urządzenia, zamiast informacji z wiadomościami audio będą wyświetlane standardowe nagłówki wiadomości Apple.

Nie jest jasne, jakie inne nowe funkcje, jeśli w ogóle, zostaną uwzględnione w wersji beta iOS 11.2.5. W pierwszych trzech wersjach beta iOS 11.2.5 nie odkryliśmy innych zauważalnych zmian, dlatego aktualizacja ta skupia się głównie na poprawkach błędów i ulepszeniach zabezpieczeń, poza aktualizacją wiadomości Siri.

Apple ma wypuścić funkcję wiadomości iCloud, która została usunięta z ostatecznej wersji iOS 11, ale nie było żadnego wskazania, kiedy możemy oczekiwać, że wiadomości iCloud zostaną ponownie wprowadzone. Jeśli nowe funkcje zostaną wykryte w czwartej wersji beta systemu iOS 11.2.5, zaktualizujemy ten wpis.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx