sobota, 25 czerwca

Firma Apple wydała drugą oficjalną aktualizację swojego nowego systemu operacyjnego iOS 11, iOS 11.0.2. iOS 11.0.2 pojawia się tydzień po wydaniu przez firmę Apple iOS 11.0.1, a dwa tygodnie po oficjalnym wypuszczeniu przez Apple iOS 11.

Aktualizację iOS 11.0.2 można pobrać na wszystkie kwalifikujące się urządzenia w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do aktualizacji, wybierz Ustawienia -> Ogólne -> Uaktualnienia.

Dzisiejsza aktualizacja dotyczy błędów, które zostały wykryte po wydaniu iOS 11. Zgodnie z notatką dołączoną przez Apple aktualizacja rozwiązuje problem, który spowodował, że użytkownicy telefonu iPhone 8 i iPhone 8 słyszyli trzaski lub statyczny hałas pochodzący ze słuchawki podczas połączeń telefonicznych i Połączenia FaceTime.

Błąd ten opisywany przez użytkowników jako „bardzo denerwujący”, został po raz pierwszy odkryty wkrótce po wypuszczeniu iOS 11, a pod koniec września Apple poinformował, że pracuje nad poprawką, która zostanie wydana w przyszłej aktualizacji. Dla dotkniętych problemem użytkowników, jedynym sposobem uniknięcia statycznego dźwięku było użycie słuchawek lub funkcji głośnomówiącej, ponieważ zmiany ustawień komórkowych i zresetowanie urządzenia nie pomagały.

Dzisiejsza aktualizacja dotyczy również problemu, który mógł powodować ukrywanie niektórych zdjęć i naprawia błąd związany z załącznikami w poczcie email.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx